Miejsce które poprawia zdrowie

Busko Zdrój to znany w całym kraju ośrodek bogaty w sanatoria i inne ośrodki lecznicze. Tradycje uzdrowiskowe sięgają tutaj zeszłych wieków. Niektóre budynki pamiętają tamte czasy i niejednokrotnie wciąż spełniają swoje funkcje. Tak też jest z przypadku ośrodka o nazwie Hotel Bristol. W odnowionym, zabytkowym obiekcie powstał nowoczesny hotel z funkcją Spa. Ośrodek w swojej nazwie nawiązuje do tradycji, a pełna jej wersja brzmi: Hotel Bristol  Art&Medical SPA.

 Miejsce pełne inspiracji.

 Wnętrza willi Bristol to secesyjna architektura, wdzięcznie połączona z nowoczesnością. Minimalistyczne wnętrza wraz z artystycznymi dekoracjami tworzą unikalny klimat, który wraz z systemem zabiegów zdrowotnych tworzy możliwość pełnego wypoczynku i odnowy biologicznej. Sprzęt medyczny i obsługa gości to światowy poziom, nakierowany na pomoc każdemu, kto tego potrzebuje. Zaangażowanie personelu w połączeniu z nowoczesnymi sposobami leczenia dają efekty w postaci skuteczności wszystkich terapii. Pobyt w ośrodku Hotel Bristol daje dodatkową możliwość obcowania ze sztuką. Stwarza to atmosferę, która działa nie tylko na ciało ale również na ducha.

Najlepsze metody rehabilitacji.

 Zdrowie gości w Hotel Bristol  Art&Medical SPA, jest w rękach wykwalifikowanych lekarzy reumatologów i specjalistów z dziedziny balneologii i medycyny fizykalnej. To oni wybierają najodpowiedniejsze dla pacjenta zabiegi i czuwają nad prawidłowym przebiegiem leczenia. Każdy proces poprawiania formy zaczyna się odpowiednimi badaniami, wywiadem i testami funkcjonalnymi. Dzięki temu wybierane są najefektywniejsze metody leczenia i rehabilitacji.

Pozostała oferta.

Hotel Bristol Art&Medical SPA, to nie tylko tradycyjne leczenie, to również możliwość odnowy biologicznej. W przebogatej ofercie usług można znaleźć interesujące pakiety. Sam pobyt leczniczy występuje w kilku wariantach. Można również postawić na odprężenie lub relaks w SPA. Ciekawą ofertą są również pobyty dla par, przyjaciółek czy też typowo solowe. Jednak nic nie narzucone  z góry. Poszczególne pakiety mogą być modyfikowane na życzenie klienta.