Hotel Bristol – Busko Zdrój.

Charakterystyka miasta Busko Zdrój

Busko Zdrój to miasto znajdujące się w województwie świętokrzyskim. Jest miejscowością bogatą w wody lecznicze, solankowe i siarczkowe oraz borowiny, dlatego określane jest jednocześnie mianem uzdrowiska. Czysty klimat i górskie krajobrazy przyciągają wielu turystów i kuracjuszy. Miasto posiada liczne hotele, które oferują nam pobyty w swoich pokojach, połączone z kuracjami leczniczymi i uzdrowiskowymi. Jednym z takich miejsc jest hotel Bristol.

 Opis i oferta hotelu Bristol

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Bristol z jonizowanym powietrzem na całej jego powierzchni, dzięki zastosowaniu specjalnego oczyszczacza, usytuowany jest w samym centrum miasta. W najbliższym jego otoczeniu znajduje się ogród łazienkowski i tzw. deptak miejski. W niedalekiej odległości od dworca autobusowego, co daje nam możliwość szybkiego przemieszczania się w celach rekreacyjnych i turystycznych. Sam budynek hotelu Bristol wpisany jest do Rejestru Zabytków. Hotel oferuje nam nie tylko noclegi w komfortowych, w pełni wyposażonych pokojach, ale także wypoczynek w SPA, pełną rehabilitację w uzdrowiskowym sanatorium i zdrowotne kąpiele w nowoczesnym basenie oczyszczanym neosrebrem. Hotel Bristol dysponuje ponad 70 pokojami i apartamentami, z których każdy wyposażony jest w łazienkę z wanną lub prysznicem oraz w telewizor. Wszystkie posiadają balkon z widokiem albo na promenadę albo na park. Na terenie obiektu dla klientów dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi i gwarantowany jest oczywiście bezpłatny parking. W hotelu dostępna jest również restauracja, centrum fitness, spa i odnowy biologicznej. 

 Cennik pokoi i usług

Ceny pokoi zaczynają się od kwoty ok. 190 zł. do granicznej wysokości 350 zł./dobę i są zależne od naszych indywidualnych wymagań i oczekiwań, długości naszego pobytu oraz rodzaju ewentualnych zabiegów, na jakie się zdecydujemy. Cena każdego pokoju obejmuje nieograniczony dostęp do korzystania z basenu, saun i jacuzzi. Droższą opcją jest pobyt w pokoju wraz ze śniadaniem i obiadokolacjami, serwowanymi w formie bufetu. Natomiast pobyt leczniczy z zarezerwowanymi wszelkimi zabiegami, jest już całkowicie odrębnym kosztem.